Zobacz koszyk

Odzież damska - Sweet Nice Woman
sweet nice woman

Telefon do sklepu004915175776809

  • Odkryj nasze produkty i ciesz się z bycia wyjątkową
  • Sprzedajemy odzież najwyższej jakości |

O nas

Sweet Nice Women

Sweet Nice Women to sklep internetowy z odzieżą damską, w którym uzupełnisz swoją garderobę o najmodniejsze, świetnie wykonane ubrania. Z nami przygotujesz się na każde wydarzenie, kompletując idealny, wygodny strój na co dzień, a także perfekcyjną kreację na ważne wyjście.

Nasz asortyment to modna odzież damska w wielu stylach, od najbardziej eleganckich po casualowe. U nas znajdziesz wszystko, od sukienek, bluzek i marynarek po spodnie, komplety i kurtki. Prezentowane ubrania są wykonane z tkanin najwyższej jakości. Staranne wykończenie sprawia, że zadowolą wymagania każdej Klientki.

Nasz sklep odzieżowy online to najlepsze źródło ubrań zarówno modnych, jak i klasycznych, stanowiących bazę dla każdej garderoby.

Zakupy w Sweet Nice Women to sama przyjemność - z łatwością znajdziesz swój rozmiar i zamówisz ubrania, które szybko dotrą do Ciebie pięknie zapakowane i w pełni zgodne z ich opisem.

Kontakt w Niemczech

Sweet Nice Women
San Marinostr 1
84453 Mühldorf
Deutschland

info@sweetnicewomen.pl

Kontakt w Polsce

Sweet Nice Women
ul.Doniecka 16d/2
42-612 Tarnowskie Góry
Polska

Telefony

tel. 0049 15175776809

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Sweet Nice Women Katarzyna Glombik, San Marinostr 1, 84453 Mühldorf. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję